+48 721 355 775, +48 503 518 110 biuro@trunkimalunki.pl

Pytania i odpowiedzi

Wyjaśniamy wszystkie tajemnice!

Trunki

JAK WYGLĄDA POKAZ BARMAŃSKI?

Oczywiście mamy ochotę odpowiedzieć: „To po prostu trzeba zobaczyć!” Mamy jednak świadomość, że chcieliby Państwo wiedzieć, czego mogą oczekiwać po tej usłudze.

Pokaz barmański może być doskonałym zwieńczeniem obsługi lub całkowicie samodzielną częścią Państwa wesela, jubileuszu, imprezy firmowej, integracji lub innego eventu. Jest to chwila widowiskowej zabawy z butelkami, shakerami i całym sprzętem barmańskim przy specjalnie opracowanej muzyce. Ostatnim elementem jest krótkie „fire show”, czyli pokaz z płonącymi butelkami. Po pokazie zawsze proponujemy kilka krótkich konkursów z udziałem publiczności, które świetnie integrują Gości lub Współpracowników.

Pokaz barmański wykonywany jest przy mobilnym barze. Podłoga zostaje wyłożona przez barmana matą piankową, która chroni powierzchnię przed uszkodzeniem.

Czas trwania: ok. 25 min. (możliwość skrócenia lub wydłużenia o dodatkowe warsztaty/konkursy).

Wymogi: powierzchnia min. 5 m2, wysokość pomieszczenia od 3 m.

CZY LEPIEJ ZAMÓWIĆ POKAZ CZY OBSŁUGĘ BARMAŃSKĄ?

Jeśli szukają Państwo niedługiej atrakcji, efektownej niespodzianki w trakcie imprezy/uroczystości, polecamy nasz pokaz barmański. Jeśli natomiast myślą Państwo o wzbogaceniu całego wieczoru o pyszne koktajle, dłuższej interakcji z Gośćmi, zapraszamy do naszej oferty obsługi.

Do każdej zamówionej obsługi barmańskiej proponujemy Państwu pokaz barmański w promocyjnej cenie wraz z rozdaniem po jednym koktajlu dla każdego Gościa.

OD KIEDY ZACZYNA SIĘ OBSŁUGA BARMAŃSKA, ILE TRWA, CZY MOŻNA JĄ PRZEDŁUŻYĆ DANEGO WIECZORU?

To zawsze zależy od Państwa. Jesteśmy otwarci na dowolne ustalenia. Nasza propozycja to zazwyczaj 8 godzin pracy liczone od momentu rozpoczęcia danego eventu. W przypadku wesela jest to zazwyczaj pierwszy taniec Pary Młodej, przy imprezach firmowych – pojawienie się pierwszych Gości. Podkreślamy, że w momencie planowanego rozpoczęcia, jesteśmy już gotowi do pracy z rozłożonym barem, ponieważ zawsze przyjeżdżamy na miejsce z wyprzedzeniem. Już wiele razy byliśmy proszeni o przedłużenie trwania obsługi barmańskiej ze względu na zainteresowanie Gości naszym barem. Jest to możliwe zawsze wtedy, gdy dysponujemy produktami do dalszego przygotowywania koktajli na najwyższym poziomie oraz lodem jako składnikiem niezbędnym. Cena za dodatkowe godziny jest liczona proporcjonalnie.

KTO UKŁADA KARTĘ KOKTAJLI?

My proponujemy, Państwo wybierają. Jesteśmy również gotowi do spełniania specjalnych życzeń naszych Gości, jeśli wyjątkowo zależy im na rzadko spotykanym koktajlu czy składniku. Wystarczy nas zapytać. Naszą pierwszą propozycją jest zawsze lista około trzydziestu koktajli do wyboru dla organizatora.

CZY OFERUJĄ PAŃSTWO DRINKI BEZALKOHOLOWE?

Cenimy i promujemy zarówno wysoką kulturę korzystania przez Gości z naszego menu koktajli, jak i odpowiedzialność, jaką niesie za sobą spożywania alkoholu. Dla wszystkich, którzy nie mogą lub po prostu nie mają akurat ochoty spróbować naszych tradycyjnych propozycji, mamy wersje bezalkoholowe. Chcemy, by te osoby czuły się zaproszone do naszego baru, miały komfort obsługi i cieszyły się wybranymi przez siebie smakami.

CZY KOKTAJLE MOGĄ SIĘ SKOŃCZYĆ PODCZAS OBSŁUGI?

Nasze doświadczenie pozwala nam proponować Państwu taki wybór koktajli, by były one zróżnicowane i uwzględniały różne gusta Gości. Nie możemy Państwa zapewnić, że nigdy nie zabraknie za barem żadnego składnika – byłoby to nieuczciwe. Może się bowiem zdarzyć, że jeden koktajl będzie się cieszył powodzeniem np. u 90% Gości. Z pełnym przekonaniem możemy jednak obiecać, że jako profesjonaliści umiemy wychodzić z takich sytuacji – dzięki dodatkom, tj. puree owocowe, zioła, likiery czy syropy, jesteśmy w stanie stworzyć pyszne koktajle na bazie różnych alkoholi, według preferencji Gości.

CO ZAPEWNIAMY?

Nasze usługi są kompleksowe. Dostarczamy bary, szkło, lód, robimy zakupy i myślimy o wszystkim, co niezbędne, by cały wieczór i noc mogli się Państwo cieszyć profesjonalnymi usługami barmańskimi.

Państwo są jedynie proszeni o zapewnienie nam osoby, która będzie myć oraz donosić nam nasze czyste szkło na bar.

JAKIE SĄ KOSZTY DOJAZDU?

Dojazd do 60 km liczony z Wrocławia jest bezpłatny. Powyżej tej odległości doliczamy opłatę: 1 zł za każdy kilometr, ale tylko w jedną stronę.

Malunki

DLACZEGO PRÓBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY JEST KONIECZNY?

Makijaż próbny jest prawdziwą próbą generalną przed makijażem wykonywanym w dniu ślubu.

Wybór charakteru makijażu, intensywności kolorów, selekcja kosmetyków, próba ich trwałości oraz alergiczna – to tylko kilka najważniejszych punktów, które muszą zostać omówione i wykonane podczas makijażu próbnego. Makijaż próbny powinien się odbyć około miesiąca przed właściwym.

Nasza promocja oferuje Pannom Młodym próbny makijaż ślubny gratis, przy wyborze naszych usług barmańskich.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ MAKIJAŻE?

Makijaże odbywają się najczęściej w domach naszych klientek. Jesteśmy w pełni mobilni. Czasami wykonujemy je również w zaprzyjaźnionych salonach beauty.

Zapraszamy Państwa do kontaktu już dziś